LT / RU

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, "KELIONES" – 7 intelektų lavinimo programos bendraautorė, virš 12 metų vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.


 Nuo lektorės:

Jeigu mano oficialus išsilavinimas baigus mokyklą galėtų kalbėti, tai greičiausiai jis prabiltų taip:

- baigiau psichologinio konsultavimo specializaciją, įsigijau psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą.

- baigiau bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.

- baigiau bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.

- baigiau tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus.

- baigiau Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavau meistro – gydytojo vardą.


Visa tai yra savęs, žmonių, pasaulio, visatos pažinimo mano įrankių dalis.


Kiekvienas žmogus turi daug galimybių, jėgų, energijos, resursų, kūrybingumo, drąsos, spontaniškumo, patiklumo, grožio, meilės ir kitų lobių. Kiekvieno viduje yra visuma, kuri nedaloma į „taip“ ir „ne“, nėra „blogai“ ir „gerai“. Savo visumos suvokimas atveria kažką naujo, kitas galimybes, kitą savęs, supančio pasaulio matymą. Man žmogus – tai nesibaigiančių turtų sala. Šiuo požiūriu labai įdomu nagrinėti pasaulį ir viską, kas yra jame. Kad galėčiau žmogui parodyti jo vidinę planetą ir pradėčiau lobių paiešką, aš naudoju visus savo įrankius. Dirbdama aš su džiaugsmu aptinku naujus įrankius – tai vidinės kito žmogaus erdvės dovanos.

Linkiu visiems svarbiausių ir gerų permainų,

Viktorija Grigorjeva.

 


© Permainų vėjas