LT / RU

www.chigong.lt – tai mano Reiki ir Cigun Mokytojo tinklapio adresas. Čia atradau variantų plėsti savo dvasinio tobulėjimo ir išminties kelią.


www.menasbuti.lt – tai visomis prasmėmis jaukios studijos, kurios šeimininkė yra puiki moteris, mokanti aplink save kurti grožį ir įkvėpti žmones kurti geresnį gyvenimą, adresas.


www.zzorik.ru - tai kūrybingos sielos, kurios polėkiai sutampa su manaisiais, adresas. Tai paveikslėlių, kurie jaukiai įsikūrė mano tinklalapyje, autorius.


www.burtininkas.lt - stovykla paaugliams ir vaikams "Burtininko Kelias".


www.psichologija.suzinok.info - tinklapis specialistams, norintiems aktyviau įsitraukti į Lietuvoje vykstančią psichologinę veiklą. Čia talpinama informacija apie mokymus, seminarus, grupes, veikiančias psichologų asociacijas, tarybas ir pan.


www.bizi.lt - tėveliams, jaunimui, vaikams, vadovams. Būreliai, stovyklos, korepetitoriai, laisvalaikis...:)


www.srisriyoga.lt - Joga su šypsena :) "Lygiai kaip gėlės žiedas, žmogaus gyvenimas gali išsiskleisti ir pražysti. Žmogaus galimybių išsiskleidimas ir sužydėjimas yra joga.” (Šri Šri Ravi Šankaras)


www.taiji.lt - "Laimingas - kompleksiškai besivystantis ir viduje laisvas žmogus." Sveikatingumo Draugija "TAIČI".


www.perkuvaikui.lt/idomu - ĮDOMU portalo idėja - kad tėveliai vienoje vietoje surastų informaciją apie vaikų užimtumą visoje Lietuvoje: mokyklėles, būrelius, laisvalaikį, sveikatos paslaugas, aukles, fotografus įdomius straipsnius bei kitas paslaugas vaikams. Norime būti įdomūs tėvams, kurie rūpinasi savo vaikais. Mokslininkai pripažįsta, kad vaiko mąstymo ir emocijų lygmuo priklauso nuo to, kokį grįžtamąjį ryšį iš aplinkos jis patiria. Sukurdami skatinančią aplinką galime palankiai veikti vaiko smegenų raidą. Didžiausias smegenų jungčių susidarymo periodas yra vaikystė, tad tikrai verta paskirti savo vaikams laiko, paplanuoti jiems įdomios ir naudingos veiklos.

www.sveikatosgurmanai.lt - Norėtume Jus informuoti apie absoliučiai naują paslaugą Lietuvoje! Tai konsultacijos ir pasiūlymai, kaip derinant vartojamą maistą ir vartojant atitinkamus maisto papildus taisyti savo sveikatą, mesti svorį ar tiesiog gerai jaustis.www.ekobanga.lt - Eko Banga - tai ekologinė pasaulėžiūra, socialinis ekonominis reiškinys, judėjimas. Eko Bangos lokalizacijos vieta šiuo metu yra PC „Gedimino9″ 3a. Čia suformuotos erdvės: inkubatorius (susitikimams, eko verslų, projektų vystymui), eko skaitykla ir biblioteka (informaciniai leidiniai apie ekologiją, perskaitytų knygų spinta ir kt.), vaikų zona (kūrybiniai, eko būreliai), galerija (padoros, šviečiamosios paskaitos apie ekologiją, sveiką gyvenseną, eko mąstymą, čia repetuoja eko teatras, vyksta jogos užsiėmimai ir kt.), eko paroda - pardavimas, ir kt. Ir BANGA toliau vilnija ir plečiasi.


 

 
 www.seimoms.lt - Šeimoms.lt daugeliui šeimų tapo tikru vaikų auklėjimo patarėju. Gausybė patarimų, idėjos ugdymui, rankdarbiai kiekvienai šventei, daugybė straipsnių šeimai....
www.mama.lt - Portalas Mama.lt gyvuoja jau aštuntus metus. Metai veja metus, technologijos juda į priekį ir šis judėjimas pirmyn verčia atsižvelgti į pokyčius bei prisiderinti prie jų. Prisijunkite prie Mama.lt su E-pasu, ir galėsite patys dalyvauti konkursuose, laimėti įvairius prizus, skelbti skelbimus, komentuoti įmonių katalogą ar patys pasiūlyti jūsų nuomone svarbią įmonę. Nepamirškite, kad bendravimas yra svarbus visiems žmonėms, ypatingai mamoms, nes tik jo dėka mes galime išsiaiškinti kilusias problemas ar pasidžiaugti savo džiaugsmais.www.mamumene.lt - Tai erdvė mamytei ir vaikučiui jaukiai ir prasmingai praleisti laiką! Mamų menėje veikianti dienos mokyklėlė priima vaikus nuo 1 metų.

 

 

 

 

 
www.boruzeles.ltDienos centras “Boružėlės“ įsikūrė erdviame nuosavame name, netoli Verkių regioninio parko. Teritorija yra aptverta, kieme pakankamai vietos vaikučiams žaisti. Vaikų Dienos grupė yra erdvi, šviesi ir spalvinga. Joje yra išskirtos judejimo, ramybės, žaidimų ir ugdymo erdvės.Šiuo metu renkama nedidelė Dienos grupė, 10-15 vaikučių, todėl dėmesio ir šilumos bus skirta kiekvienam!


 

 

 


www.manodarzelis.lt - „Mano darželis“ – tai naujai duris atvėręs jaukus, savo mažųjų draugų laukiantis privatus darželis. 

 


www.sauleszuikuciai.lt  - Mes įsikūrę jaukiose patalpose, kuriose Jus pasitiks net 3 kvalifikuotos auklėtojos. Pas mus šilta ir šviesu, nedidelė erdvė suteikia vaikučiams jaukumo ir saugumo. Grupėje ne daugiau 10 vaikų.

 

 

 

 

www.vaikystestakas.lt - Privatus vaikų darželis VŠĮ “Vaikystės takas”. • Darželis įsikūręs Žvėryno mikrorajone. Šalia Vingio parkas. Turime savo kiemelį; erdvias, atnaujintas, vaikų poreikiams pritaikytas patalpas. • Vaikų ugdymo įstaiga dirbs pagal individualią programą, parengtą įstaigos pedagogų, remiantis “Geros pradžios” filosofija. • “Vaikystės take” ugdomi mišraus amžiaus vaikai atsižvelgiant į kiekvieno vaiko individualius poreikius (nuo 2 iki 7 metų amžiaus). • Vaikus ugdys turinčios pašaukimą dirbti šį darbą, profesionalios pedagogės. • Vaikai visais metų laikais turės galimybę judėti, žaisti, tyrinėti, stebėti.        • Vaikų darželis dirbs nuo 7.30 iki18.00 v. Galima vakarinė priežiūra.

 

 

 

www.baltupiudarzelis.lt - Mūsų darželis įsikūrė Baltupiuose prie miško esančiame erdviame name su baseinu. Darželyje suformuotos dvi grupelės vaikučiams 2m. – 3m. (“Pumpuriukų” grupė) ir 4m. – 6m. (“Gudručių” grupė). Darželis veikia kasdien nuo 7:00 iki 18:30, o savaitgaliais pas mus švenčiami vaikų gimtadieniai.

 

 

 

 

 

www.sypsomes.lt - veiklos sritis - šeimos švenčių organizavimas. Mes ruošiame ir įgyvendiname teminius vaikų gimtadienius, išleistuvių, krikštynų, Kalėdines bei kitas šventines programas vaikams ir suaugusiems. Mes kuriame programas vaikams, kurios dažnai patinka ir suaugusiems. Mes kuriame pasaką, nuotykius ir linksmybes!

 

 

 

 

www.vaikukiemas.lt - Tai el.parduotuvė skirta Jūsų mažyliams, kurioje rasite platų pasirinkimą muzikinių ir žaislų kūdikiams, žaislų mergaitėms ir berniukams, paspirtukų, triratukų, keturačių,čiuožyklų, žaidimų aikštelių ir dar daugiau visko. www.vaikukiemas.lt - Žaislai Ne Vienai Dienai!

 

 

 

 

 

 

www.tiputapu.lt - „TIPU TAPU“ - tai tautiškas, literatūrinis-meninis žurnalas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Tai vaikų pirmoji pažintis su geriausiais lietuvių autorių kūriniais, klasika, tautosaka, menu, kultūra; tai vaikų pirmieji kūrybiniai žingsniai (rašiniai, eilės, piešiniai ir kt.); tai ir rašytojų bei gabių literatų tribūna, kurioje galima paskelbti naujausius savo kūrinius, užmegzti tiesioginį kontaktą su jaunais skaitytojais, ugdyti jų literatūrinį-meninį skonį, tautinę savimonę; tai ir lietuvių dailininkų, garsių knygų iliustruotojų tradicijų tąsa, o tuo pačiu jaunųjų skaitytojų meninio skonio ugdymas.

 

 

 

 


www.mvz.lt. - Medinių žaislų įvairovė kiekvienam vaiko raidos etapui. Geros idėjos dovanoms. Daug naudingos informacijos.


 

 

 

 

 

 

www.horo.lt/palmiros-zvaigzdziu-prenumerata - žurnalas "PALMIROS ŽVAIGŽDĖS".

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Permainų vėjas