LT / RU

Perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą. Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“.  Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“. Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.Vebinaro įrašas:

"NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS:

kaip nuo jų apsaugoti vaikus"


Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/seminaras-neigiamos-suaugusiojo-emocijos-kaip-nuo-ju-apsaugoti-vaikus-f8f3

Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems žmonėms, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.

Vaiko ugdymas ir auklėjimas – nelengvas, daug kantrybės ir išminties reikalaujantis darbas. Esant intensyviam gyvenimo tempui, norisi viską suspėti ir atlikti kaip įmanoma geriau. Patiriamas nuolatinis stresas sukelia daugybę neigiamų emocijų, kurias nejučia išliejame auklėdami vaikus. O vaikai – lyg lakmuso popierėliai, sugeria visas mūsų neigiamas emocijas ir patys pradeda elgtis netinkamai. Norėdami išauginti gerus, socialius vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.

Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti emocijas, nerėkti ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?

Seminaro tikslas - ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.

Seminaro temos:

1. Emocinio pasaulio prigimtis (kas yra emocijos, kam jos duotos? Kodėl svarbu suprasti emocijas? Jausmų nuslopinimas).

2. Tinkamas patiriamų emocijų priėmimas (kaip sąmoningai priimti emocijas? Kaip dirbti su savo emocijomis? Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius?)

3. Žinios apie emocijų valdymą (pagrindiniai sveikatos principai; negatyvios energijos iškrovimo būdai; baziniai žmogaus poreikiai).

4. Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.

5. Kaip nešaukti ant vaikų? Kodėl rėkimas neefektyvus? Kokios žinios padeda susilaikyti nuo netinkamo elgesio? Praktiniai užsiėmimai.

6. Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti? Praktiniai užsiėmimai.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų, kitų apmokėjimo būdų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 

 VEBINARO ĮRAŠAS:

„Žaidimų terapija: prasmingi žaidimai vaikams"
Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-zaidimu-terapija-prasmingi-zaidimai-vaikams

Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius iki 9 metų.

Vebinaro metu susipažinsite su: - žaidimų nauda ir funkcijomis; - prasmingų žaidimų taisyklėmis; - žaisliukų kalba; - žaidimais be žaisliukų; - žaidimų specialisto funkcija; - žaidimų terapija; -vaikų šaudymo, karo žaidimai: kaip žaisti kartu?; - žaidimų terapijos metodais; - žaidimų kūrimo metodais; - stalo žaidimų kūryba.

Praktinės vebinaro dalies metu žaisime žaidimus, padedančius adaptuotis darželyje, mokykloje ar kitoje socialinėje aplinkoje, atsipalaidavimo, komandinius, atmintį ir dėmesį, gebėjimą susikaupti, mokytis bei kurti lavinančius žaidimus. Kursime stalo žaidimus.

Spartus šiuolaikinio gyvenimo tempas lemia tai, kad vis rečiau žaidžiame su vaikais. Tačiau turime žinoti, kad žaidimas vaikui – svarbiausia jo gyvenimo dalis. Žaidimo pagalba galime padėti vaikui išspręsti daugybę problemų: žaisdami „socialinius“ žaidimus, padedame vaikui lengviau apsiprasti nepažįstamoje socialinėje aplinkoje su kitomis, nei jie įpratę, taisyklėmis, „apsipratimo“ žaidimai padeda vaikui lengviau apsiprasti darželyje, mokykloje, naujoje gyvenamoje vietoje, „komandiniai“ žaidimai padeda vaikui pasijusti komandos dalimi ir lengviau rasti bendrą kalbą su savo bendraamžiais. Žaidimų pagalba lavinama vaiko atmintis ir dėmesys, gebėjimas susikaupti, rašyti, skaičiuoti, piešti ir kurti.

Žaidimas vaikui reiškia tą patį, ką suaugusiajam kalba. Kai nemoka kažko pasakyti, vaikas į pagalbą pasikviečia žaisliukus – žaisdamas jis kalba, bendrauja su savimi ir aplinkiniu pasauliu, perteikia savo jausmus ir patirtį. Kuo daugiau vaikas žaidžia, tuo geriau jis susitvarko su savo emocijomis, atgauna vidinę harmoniją, mažiau pasireiškia pykčio, agresijos protrūkiai, vaikų konfliktai. Mūsų, suaugusiųjų, tikslas – išmokti žaisti su vaikais, suprasti jų žaidimų kalbą ir tapti svarbia vaiko vidinio pasaulio dalimi. Žaidimo pagalba yra koreguojamas vaiko elgesys. Žaisdami kartu su vaikais, mes vienareikšmiškai stipriname emocinį ryšį su jais: vaikui smagu, kai mama žaidžia su mašinytėmis arba tėtis skalbia lėlių rūbelius. Žaidimo pagalba lavinamas vaikų emocinis intelektas.

Informacija dėl vebinaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


Vebinaro įrašas:

„Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai“

 
Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiko-agresija-priezastys-prevencijos-ir-korekcijos-metodai

Vebinaro teorinės dalies temos apie vaikus nuo 2 iki 8 metų:

Kas yra agresija? Agresijos rūšys. Vaikų konfliktai. Agresijos požymiai. Vaiko agresijos priežastys. Kaip elgtis su agresyviu vaiku? Kaip koreguoti agresyvų vaiko elgesį? “Agresyvūs” žaidimai: kam, kada ir kaip? Nuo įtampos iki agresijos - vienas žingsnis. Žaidimų terapija pykčio prevencijai. Vaikų kandžiojimosi priežastys. Kaip formuoti vaikui saugumo įgūdžius. Emocijų ir savikontrolės abėcėlė. Darbas su jausmais. Konstruktyvių bendravimo įgūdžių formavimas, kritikos, pralaimėjimo priėmimas.

Vebinaro praktinės dalies metu žaisime įtampą ir pyktį mažinančius žaidimus, mokysimės kontroliuoti savo ir vaikų neigiamas emocijas.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


Vebinaro įrašas:

“Vaikų pagyrimų poveikis elgesio, savivertės formavimuisi “.

 
Vebinaro įrašo trukmė 1val.00min.

Bilietas 1 prisijungimui - 13 eurų

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiku-pagyrimu-poveikis-elgesio-savivertes-formavimuisi

Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius nuo 2 iki 10 metų amžiaus.

 „Tėvai mane myli, bet aš jiems nepatinku“ (vaiko citata iš konsultacijos su psichologe. Knyga „Kaip užauginti žmogų“ Aušra Kurienė).

Taip, kaip vaikas žiūrės į pasaulį – priklauso nuo to, ką jis žino apie save.

Kol vaikas subręsta savarankiškai analizuoti (o toks gebėjimas pasireškia link 5 metų ir pilnai susiformuoja iki 25 metų) – jam kaupiasi informacija apie save iš reikšmingų suaugusiųjų (šeimos narių, auklėtojų, mokytojų, trenerių ir pan.). Pastarieji jam yra kaip veidrodis – atspindi tai, koks jis. Tas atspindis vaikui – savęs pačio vaizdas.

Seminare mokysimės ir praktikuosimės girti, palaikyti, nuraminti vaikus, formuojant jiems pasitikinčio savimi, atsparų stresams, sėkmingo žmogaus vaizdą.

„O man šį seminarą norisi pavadinti „pagyrimų dirbtuvėmis“, nes turėsime daug „instrumentų“, su kuriais „kursime“ tinkamus pagyrimus.“ (seminaro autorė, lektorė, psichologė – Viktorija Grigorjeva).

 Seminaro temos (instrumentai pagyrimų kūrimui):

formuojantys, tušti, pavojingi pagyrimai; pagyrimų poveikis elgesiui (ką akcentuoti: reikalingus įgūdžius ar esamus trūkumus?); pagyrimo poveikis savivertei (savivertės rūšys; iš ko susidaro adekvati savivertė ir kaip „veikia“ ateitį?); pagyrimo poveikis motyvacijai (ką akcentuoti: gebėjimus, rezultatą, pastangas?);  pagyrimo poveikis santykiams su svarbiais suaugusiais vaiko gyvenime (tėvais, mokytojais, auklėtojais ir pan.);nuraminimo rūšys; pagrindinės užduotys, nuraminant ir palaikant vaiką; pagyrimo frazių formavimas (kas turi atsispindėti frazėje? Frazės kreipimasis „nuo“ ar „į“?);pagyrimų amžiaus skirtumai (pagyrimai moka augti, kaip ir vaikai?); praktinių užsiėmimų kompleksas „Pradėk nuo savęs“ (žaidimų terapijos metodai suaugusiems, tad pasiruoškite žaisti).

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 Vebinaras:

" Pasakų terapijos metodai vaikų skaitymo skatinimo procese."

 

 

 

Vebinaras tinka žmonėms, auginantiems ar dirbantiems su vaikais, kurių amžius nuo 2 iki 10 metų.

Kaip nuo mažens sudominti vaikus knygomis bei paskatinti juos skaityti? Atsakyti į šiuos klausimus padės vebinaro metu pateikti pasakų terapijos principai ir metodai.

Vebinaro trukmė – 2 val.

Prisijungimo bilieto kaina: 17 Eurų.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaras-pasaku-terapijos-metodai-vaiku-skaitymo-skatinimo-procese

Vebinaro temos:

Suaugusiojo vaidmuo formuojant vaiko susidomėjimą knygų skaitymu;

Skaitymo svarba ugdant vaiko emocinį intelektą;

Kaip valdyti nuotykius knygose taip pat kaip kompiuteriniuose žaidimuose;

Savo kūrinio sukūrimas ir aptarimas;

Kitų autorių kūrinių aptarimas kaip skaitymo skatinimo, kūrybiškumo lavinimo priemonė;

Metodai greitam skaitymui;

Pasakų terapijos principai;

Pasakų kūrimo ir aptarimo metodai;

Vladimiro Propo kortos – pasakų konstruktorius, mokantis vaiką atsiminti istorijos ar pasakos siužetą, atpasakoti tai, ką perskaitė ar išklausė.

 Vebinare bus pateikta ne tik teorija, bet ir praktinės užduotys. Kiekvienas dalyvis gaus Propo kortų komplektą, vebinaro skaidres bei vebinare aptartų metodų taikymo taisykles.

 

 


Vebinaro įrašas:

Vaiko adaptacija darželyje


Vaiko adaptacija darželyje - nelengvas uždavinys visiems šio proceso dalyviams - vaikui, tėveliams, pedagogui. Todėl labai svarbus saugaus santykio tarp visų proceso dalyvių sukūrimas ir bendradarbiavimas.

Šis vebinaras skirtas tėveliams, kurie ruošiasi vaiką leisti į darželį ar susiduria su sunkia vaiko adaptacija, kurių vaikai dažnai serga ir adaptacijos procesas yra užsitęsęs, taip pat tiems, kurių vaikai pakeitė ar ruošiasi keisti darželį. Vebinaras skirtas ir ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogams.

Vebinaro temos:

Kas yra adaptacija?

Adaptacijos darželyje dalyviai: vaikas, tėvai, pedagogas. Nuo ko pradėti adaptacijos procesą?

Kaip pratinti vaiką prie darželio? Adekvačios reakcijos į naujus gyvenimo pokyčius formavimas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogo vaidmuo adaptacijos procese.

Tėvų lūkesčiai ir vaidmuo adaptacijos metu.

Kaip reikėtų elgtis namuose ir darželyje, kad adaptacija vyktų greičiau ir be psichologinių traumų?

Žaidimai, padedantys greičiau adaptuotis darželyje.

Apie pagrindinės vaiko baimės adaptacijos laikotarpiu per terapinė spalvinimo ir skaitymo knygelė „Visa tiesa apie darželį“ ir kiti įveikimo būdai.

Vaiko adaptacijos darželyje ypatumai karantino epochoje.

Vebinaro metu dalyviai gaus ne tik teorinių žinių, bet ir konkrečių namų darbų, praktinių užduočių adaptacijos procesui palengvinti.

Vebinaro įrašo "Vaiko adaptacija darželyje" trukmė: 1val.20min.

Vebinaro įrašo " Vaiko adaptacijos darželyje ypatumai karantino epochoje" trukmė 0 val. 19min.

Įrašo "Dovana- žaidimo „Aš ir darželis“ pristatymas" trukmė 0 val. 20min.

 Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiko-adaptacija-darzelyje

Papildoma informacija el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 VEBINARO ĮRAŠAS:

„Du viename:

Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai ir lavinamieji metodai.

Piešimas spalvotu smėliu."

 


 

Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.45min.

Bilietas 1 prisijungimui - 16 eurų

 
Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-du-viename-vaiko-smulkiosios-motorikos-ypatumai-ir-lavinamieji-metodai-piesimas-spalvotu-smeliu

Šis vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius iki 11 metų ir daugiau, norintiems savarankiškai taikyti smulkiosios motorikos lavinamuosius metodus, piešimą spalvotu smėliu užsiimant su vaikais, taip pat visiems, kurie nori prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį su savo vaikais.

Vebinaro metu vyks praktiniai užsiėmimai – žaisime, mokysimės pratimų, išbandysime daug kūrybinės, produktyvios veiklos metodų.

 Vebinaro „Du viename“ aprašymas.

 Pirmas: „Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai ir lavinamieji metodai.“

Šiuolaikinis vaikų gyvenimas tampa neatsiejamas nuo kompiuterinių technologijų, kurios užvaldo vaikų laisvalaikį, neretai sukeldamos vaikams psichologinę priklausomybę ir iš to kylančias “sunkaus” auklėjimo, vaikų netinkamo elgesio problemas. Norėdami atitraukti vaikus nuo neretai žalojantį poveikį darančių užsiėmimų, turime pasiūlyti jiems kitą - įdomią ir tuo pačiu naudingą - veiklą. Vebinaro metu sužinosite, kaip vaikus įtraukti į prasmingą, kūrybinį mąstymą skatinančią veiklą, susijusią su smulkiosios motorikos lavinimu.

 Kodėl taip svarbu lavinti vaikų smulkiosios motorikos gebėjimus? Žmogaus smegenyse esantys centrai, atsakingi už kalbą ir pirštų judėjimą, yra arti vienas kito. Lavinant smulkiąją motoriką aktyvinamos smegenų zonos, atsakingos už kalbą, todėl sparčiau vystosi vaiko gebėjimas kalbėti.

 Smulkiosios motorikos lavinimas taip pat gerina vaikų judesių koordinaciją, vaizdinę, regimąją ir judėjimo atmintį. Rankos pirštukai tampa lankstesni, gerėja abiejų rankų judesių koordinacija. Tai padeda ugdyti vaiko savarankiškumą, palengvina mokymosi procesą, spartina rašymo įgūdžių formavimąsi, didina vaiko pasitikėjimą savimi.

 Vebinaro temos:  vaikų smulkiosios motorikos vystymosi ypatumai; smulkiąją motoriką lavinantys žaidimai;  pirštukų gimnastikos pratimai; smulkiosios motorikos lavinimo metodai ir priemonės (audiniai, plastilinas, putplastis, kreidelės, smėlis, siūlai,vielos, makaronai, dažai, popierius).

 Antras: „Piešimas spalvotu smėliu."

Smėlis– tai puiki priemonė, tinkama vaikų nuo 1,5 – 2 metų bei suaugusiųjų užsiėmimams. Užsiėmimai su šiomis priemonėmis daro neabejotiną terapinį poveikį – ramina, leidžia pasinerti į magišką, užburiantį procesą, nuo kurio sunku atsitraukti. Net hiperaktyvūs vaikai sugeba šiame procese ramiai išbūti 20 – 25 min. Užsiėmimų metu lavinamas vaikų kūrybiškumas, fantazija, dėmesio koncentracija, kruopštumas, smulkioji motorika, patiriamas “Čia ir dabar” buvimo džiaugsmas.

Šio vebinaro metu Jūs sužinosite, kaip kurti paveikslus iš spalvoto smėlio ir druskos, sužinosite, kaip pasigaminti eskizus smėlio paveikslams, išmoksite dažyti druską, sužinositė skirtingas piešimo technikas. Sužinosite, kaip kūrybiškai panaudoti smėlį ir druską užsiėmimuose su vaikais bei mokysitės sukurti terapinę kūrybinio proceso atmosferą.

 Vebinaro įrašas:

“Vaikų “sunkių” emocijų raiška, isterijų parduotuvėje įveikimas” 

Vebinaras skirtas tėvams, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir žmonėms, užsiimantiems ikimokyklinukų nuo 2 metų ugdymu bei auklėjimu. Vebinaras susidaro iš dviejų dalių: pirmoje apie vaikų sunkias emocijas, antroje apie vaikų isterijas parduotuvėje. Abiejų dalių trukmė – 1 val. 10 min.

Bilietas 1 prisijungimui - 13 eurų.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiku-sunkiu-emociju-raiska-isteriju-parduotuveje-iveikimas

Vaikui augant susiduriama su įvairiomis jo emocijomis, situacijomis, kai jam sunku valdytis. Mes turime padėti vaikui išmokti saugiai reikšti savo emocijas, išmokyti jas valdyti.

Vebinaro temos:

Kas yra vaikų sunkios emocijos?

Kodėl vaikai išgyvena sunkias emocijas?

Kokios pagrindinės priežastys stimuliuoja patirti sunkias emocijas?

Kaip šalinti šias priežastys?

Kaip reaguoti sunkių emocijų incidento metu?

Emocijų mokykla – kas tai ir kaip ją taikyti?

Jei vaiką sunkios emocijos aplankė parduotuvėje – kaip reaguoti į vaiką, į žiūrovus ir padėti sau?

 Vebinaro įrašas: “Vaikai draugauja ir skaudžiai kalba. Kaip (ne) padėti?”
Vebinaras skirtas tėvams, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir žmonėms, užsiimantiems ikimokyklinukų (nuo 2 metų) ugdymu bei auklėjimu. Vebinaras susidaro iš dviejų dalių: pirmoje apie vaikų draugystę, o antroje apie vaikų skaudžius žodelius. Abiejų dalių trukmė - 45 min.

Bilietas 1 prisijungimui - 10 eurų.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaikai-draugauja-ir-skaudziai-kalba-kaip-ne-padeti

 Kodėl vaikams draugystė keičiasi, kaip oras? Tai gražiai žaidžia, tai elgiasi kaip svetimi, tai vėl bendrauja.

Vebinare kalbėsime apie vaikus iki 8 metų. Šiame laikotarpyje formuojasi vaikų draugystės įgūdžiai. Skirtingai nuo suaugusiųjų draugystės, vaikų draugystė auga, formuojasi, kaip ir jie patys. Todėl vaikų draugystė skiriasi nuo suaugusiųjų taip pat, kaip ir vaikas skiriasi nuo suaugusio žmogaus.

Vebinaro temos:

Vaikiška draugystė – kas tai?

Kokie pokyčiai vyksta vaikui augant ir kaip tai atsiliepia vaiko bendravime su kitais vaikais?

Kokius poreikius vaikai tenkina draugaujant?

Kokius klaidingus lūkesčius turi tėvai?

Kokių draugų ieško suaugęs žmogus, o kokių vaikas?

Kaip padėti vaikui tinkamai bendrauti su savo bendraamžiais?

Kaip reaguoti į vaikų skaudžius žodelius ir koreguoti tokio bendravimo modelį?

 Vebinaro įrašas:

„Kaip formuojasi vaiko asmenybės brandumas?“

 

 

 

Vebinaras skirtas tėvams, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir žmonėms, užsiimantiems ikimokyklinukų ugdymu bei auklėjimu. Vebinaro trukmė - 60 min.

 Bilietas 1 prisijungimui - 13 eurų.

 Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-kaip-formuojasi-vaiko-asmenybes-brandumas

Suaugęs žmogus bendraudamas su vaikais dažnai turi daug nepatenkintų lūkesčių . Todėl jis pradeda jausti neigiamus jausmus ir vaikui, ir sau. Tokių būdu, suaugęs ,bendrauvime su vaikais, praranda atradimų džiaugsmą, jaučia beprasmiškumą, nusvilimą. Tokie jausmai nepadės jam sukurti šiltų, saugių, jaukių, harmoningų santykių su vaikais ir trukdis vaikams vystyti brandžios asmenybės bruožus.

Taigi ką galima padaryti, kad šis procesas būtų sustabdytas ir pakeistas?

- suvokti vaiko ir suaugusiojo skirtumus,

- suprasti, kad vaikui reikia laiko suformuoti tam tikrus įgūdžius,

- priimti vaiko nebrandumą ir auginti jį tarsi stebuklingą medį.

Vebinaro temos:

1. Vaiko nebrandumas ir suaugusiojo brandumas? Mes realizuojam skirtingus instinktus: vaikas – vaikiškus, suaugęs - suaugusius. Pavojinga, kai suaugęs laukia, kad vaikas gali/turi realizuoti suaugusius instinktus...taip atsiranda nepatenkinami lūkesčiai.

2. Nesubrendusio vaiko portretas.

3. Koks suaugusiojo elgesys trukdo vaikui formuoti brandumą?

4. Kaip galima kompensuoti vaiko nebrandumą?

5. Veiklos su vaikais, padedančios jiems formuoti brandžios asmenybės bruožus.

 
Vebinaro įrašas:

„Smėlio ir pasakų terapijos piešimo metodas“

 

 

 

 

 

Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius nuo 2 metų amžiaus, paaugliams, suaugusiems. Vebinaro trukmė: 60 min

 Bilietas 1 prisijungimui - 10 eurų

 

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-smelio-ir-pasaku-terapijos-piesimo-metodas

 Smėlis ir pasakos - tai du instrumentai, kuriais galima ne tik mėgautis, bet ir atstatyti , teigiamai paveikti tiek vaiko, tiek suaugusio emocinę būklę.

Vebinare pristatomose technikose susijungia pasakų sekimo, kūrimo elementai ir piešimas spalvotu smėliu. Rezultate gaunami „gyvi paveikslai“, kuriuos galima vis keisti ir tobulinti. Ko reikia „gyvų paveikslų“ piešimui? Spalvoto smėlio ar kitokių birių spalvotų priemonių, balto lapo ir pasakos (tinka tiek esama, tiek ir kuriama piešiant).

Vebinare sužinosite:

- piešimo etapus (atsižvelgiant į vaikų amžių);

- piešimo galimybes;

- piešimo ir pasakos kūrimo, sekimo svarbius akcentus, eiliškumą;

- piešimo priemonių įvairovę;

- laisvo piešimo (piešimas be pasakos) judesius.

 Dėmėsio! Šio vebinaro dalyviams bus suteikta 50 % nuolaida dviems vebinarams, kurių temos gali papildyti šio vebinaro metodus:

1. Du viename: Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai ir lavinamieji metodai. Piešimas spalvotu smėliu.

2. Pasakų terapijos metodai vaikų skaitymo skatinimo procese.

Nuolaidos kodas ateis kartu su prisijungimu vebinarui.
Vebinaro įrašas:

„Trimečio vaiko emocijų ir elgesio ypatumai“


 

 

 

 

Vebinaras skirtas tėvams, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir žmonėms, užsiimantiems ikimokyklinukų (nuo 2 metų) ugdymu bei auklėjimu. Vebinaras trukmė -  1 val 20 min

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-trimecio-vaiko-amziaus-ypatumai

© Permainų vėjas