LT / RU
Vebinaro įrašas:

"NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS:

kaip nuo jų apsaugoti vaikus"


Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų.

Perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą. Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Dėmesio! iki balandžio 10d. 15%nuolaidos kodas Velykos :)

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/seminaras-neigiamos-suaugusiojo-emocijos-kaip-nuo-ju-apsaugoti-vaikus-f8f3


Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.04.11 d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.04.18d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

 

Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems žmonėms, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.

Vaiko ugdymas ir auklėjimas – nelengvas, daug kantrybės ir išminties reikalaujantis darbas. Esant intensyviam gyvenimo tempui, norisi viską suspėti ir atlikti kaip įmanoma geriau. Patiriamas nuolatinis stresas sukelia daugybę neigiamų emocijų, kurias nejučia išliejame auklėdami vaikus. O vaikai – lyg lakmuso popierėliai, sugeria visas mūsų neigiamas emocijas ir patys pradeda elgtis netinkamai. Norėdami išauginti gerus, socialius vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.

Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti emocijas, nerėkti ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?

Seminaro tikslas - ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.

Seminaro temos:

1. Emocinio pasaulio prigimtis (kas yra emocijos, kam jos duotos? Kodėl svarbu suprasti emocijas? Jausmų nuslopinimas).

2. Tinkamas patiriamų emocijų priėmimas (kaip sąmoningai priimti emocijas? Kaip dirbti su savo emocijomis? Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius?)

3. Žinios apie emocijų valdymą (pagrindiniai sveikatos principai; negatyvios energijos iškrovimo būdai; baziniai žmogaus poreikiai).

4. Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.

5. Kaip nešaukti ant vaikų? Kodėl rėkimas neefektyvus? Kokios žinios padeda susilaikyti nuo netinkamo elgesio? Praktiniai užsiėmimai.

6. Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti? Praktiniai užsiėmimai.


Informacija dėl seminaro, pažymėjimų, kitų apmokėjimo būdų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


VEBINARO ĮRAŠAS:

Vaiko adaptacija darželyjeVebinaro įrašo trukmė: 1val.20min.

Vaiko adaptacija darželyje - nelengvas uždavinys visiems šio proceso dalyviams - vaikui, tėveliams, pedagogui. Todėl labai svarbus saugaus santykio tarp visų proceso dalyvių sukūrimas ir bendradarbiavimas.

Šis vebinaras skirtas tėveliams, kurie ruošiasi vaiką leisti į darželį ar susiduria su sunkia vaiko adaptacija, kurių vaikai dažnai serga ir adaptacijos procesas yra užsitęsęs, taip pat tiems, kurių vaikai pakeitė ar ruošiasi keisti darželį. Vebinaras skirtas ir ikimokyklinio amžiaus vaikų pedagogams.

Vebinaro temos:

Kas yra adaptacija?

Adaptacijos darželyje dalyviai: vaikas, tėvai, pedagogas. Nuo ko pradėti adaptacijos procesą?

Kaip pratinti vaiką prie darželio? Adekvačios reakcijos į naujus gyvenimo pokyčius formavimas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogo vaidmuo adaptacijos procese.

Tėvų lūkesčiai ir vaidmuo adaptacijos metu.

Kaip reikėtų elgtis namuose ir darželyje, kad adaptacija vyktų greičiau ir be psichologinių traumų?

Žaidimai, padedantys greičiau adaptuotis darželyje.

Apie pagrindinės vaiko baimės adaptacijos laikotarpiu per terapinė spalvinimo ir skaitymo knygelė „Visa tiesa apie darželį“ ir kiti įveikimo būdai.

Seminaro metu dalyviai gaus ne tik teorinių žinių, bet ir konkrečių namų darbų, praktinių užduočių adaptacijos procesui palengvinti.


Bilietas 1 prisijungimui - 15 eur. (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą).

Bilietus pirkti:

https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/nuotolinis-seminaras-vaiko-adaptacija-darzelyje

 

Informacija dėl vebinaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 

 

 VEBINARO ĮRAŠAS:

„Žaidimų terapija: prasmingi žaidimai vaikams" 

Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą). Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Dėmesio! iki balandžio 10d. 15%nuolaidos kodas Velykos :)

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.04.14d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas)

2020.04.24d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas)

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.


Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-zaidimu-terapija-prasmingi-zaidimai-vaikams

Payseros sistemoje, perkant bilietus, galima įšrašyti sąskaitą-faktūrą. Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius iki 9 metų.

 Vebinaro metu susipažinsite su:

- žaidimų nauda ir funkcijomis;

- prasmingų žaidimų taisyklėmis;

- žaisliukų kalba;

- žaidimais be žaisliukų;

- žaidimų specialisto funkcija;

- žaidimų terapija;

-vaikų šaudymo, karo žaidimai: kaip žaisti kartu?

- žaidimų terapijos metodais;

- žaidimų kūrimo metodais;

- stalo žaidimų kūryba.

Praktinės vebinaro dalies metu žaisime žaidimus, padedančius adaptuotis darželyje, mokykloje ar kitoje socialinėje aplinkoje, atsipalaidavimo, komandinius, atmintį ir dėmesį, gebėjimą susikaupti, mokytis bei kurti lavinančius žaidimus. Kursime stalo žaidimus.

Spartus šiuolaikinio gyvenimo tempas lemia tai, kad vis rečiau žaidžiame su vaikais. Tačiau turime žinoti, kad žaidimas vaikui – svarbiausia jo gyvenimo dalis. Žaidimo pagalba galime padėti vaikui išspręsti daugybę problemų: žaisdami „socialinius“ žaidimus, padedame vaikui lengviau apsiprasti nepažįstamoje socialinėje aplinkoje su kitomis, nei jie įpratę, taisyklėmis, „apsipratimo“ žaidimai padeda vaikui lengviau apsiprasti darželyje, mokykloje, naujoje gyvenamoje vietoje, „komandiniai“ žaidimai padeda vaikui pasijusti komandos dalimi ir lengviau rasti bendrą kalbą su savo bendraamžiais. Žaidimų pagalba lavinama vaiko atmintis ir dėmesys, gebėjimas susikaupti, rašyti, skaičiuoti, piešti ir kurti.

Žaidimas vaikui reiškia tą patį, ką suaugusiajam kalba. Kai nemoka kažko pasakyti, vaikas į pagalbą pasikviečia žaisliukus – žaisdamas jis kalba, bendrauja su savimi ir aplinkiniu pasauliu, perteikia savo jausmus ir patirtį. Kuo daugiau vaikas žaidžia, tuo geriau jis susitvarko su savo emocijomis, atgauna vidinę harmoniją, mažiau pasireiškia pykčio, agresijos protrūkiai, vaikų konfliktai. Mūsų, suaugusiųjų, tikslas – išmokti žaisti su vaikais, suprasti jų žaidimų kalbą ir tapti svarbia vaiko vidinio pasaulio dalimi. Žaidimo pagalba yra koreguojamas vaiko elgesys. Žaisdami kartu su vaikais, mes vienareikšmiškai stipriname emocinį ryšį su jais: vaikui smagu, kai mama žaidžia su mašinytėmis arba tėtis skalbia lėlių rūbelius. Žaidimo pagalba lavinamas vaikų emocinis intelektas.

Informacija dėl vebinaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


Vebinaro įrašas:

„Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai“

 
Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą).

Dėmesio! iki balandžio 10d. 15%nuolaidos kodas Velykos :)

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.04.14 d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.04.23 d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiko-agresija-priezastys-prevencijos-ir-korekcijos-metodai

Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

 

Vebinaro teorinės dalies temos apie vaikus nuo 2 iki 8 metų:

Kas yra agresija? Agresijos rūšys. Vaikų konfliktai. Agresijos požymiai. Vaiko agresijos priežastys. Kaip elgtis su agresyviu vaiku? Kaip koreguoti agresyvų vaiko elgesį? “Agresyvūs” žaidimai: kam, kada ir kaip? Nuo įtampos iki agresijos - vienas žingsnis. Žaidimų terapija pykčio prevencijai. Vaikų kandžiojimosi priežastys. Kaip formuoti vaikui saugumo įgūdžius. Emocijų ir savikontrolės abėcėlė. Darbas su jausmais. Konstruktyvių bendravimo įgūdžių formavimas, kritikos, pralaimėjimo priėmimas.

Vebinaro praktinės dalies metu žaisime įtampą ir pyktį mažinančius žaidimus, mokysimės kontroliuoti savo ir vaikų neigiamas emocijas.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 

Kūrybinių seminarų diena Vilniuje


„Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai ir lavinamieji metodai“

(nuo 10.30 iki 12.00 val.)

Data atsinaujins po karantino pabaigos.

 „Piešimas spalvotu smėliu"

(nuo 13.00 iki 14.30 val.)

Data atsinaujins po karantino pabaigos

 

Dalyvių skaičius seminaruose yra ribotas.

Seminarų dienos Vilniuje data:


Bilieto kaina „motorikos“ seminarui 1 dalyviui: 22 Eurai; bilieto kaina 2 dalyviams - 37 Eurai.

Bilieto kaina „smėlio“ seminarui 1 dalyviui: 22 Eurai; bilieto kaina 2 dalyviams - 37 Eurai.

Bilieto kaina "smėlio" ir "motorikos" seminarams 1 dalyviui: 37 Eurai; bilieto kaina 2 dalyviams - 67 Eurai.Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, kūrybinės priemonės, skaidrės. Payseros sistemoje, perkant bilietus, galima įšrašyti sąskaitą-faktūrą. Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Bilietus pirkti:

Šie seminarai skirti tėveliams, vaikų ugdymo specialistams, norintiems savarankiškai taikyti šias metodikas užsiimant su vaikais, taip pat visiems, kurie nori prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.

 

„Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai ir lavinamieji metodai.“


 Seminaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius iki 9 metų.

Šiuolaikinis vaikų gyvenimas tampa neatsiejamas nuo kompiuterinių technologijų (planšečių, išmaniųjų telefonų ir pan.), kurios užvaldo vaikų laisvalaikį, neretai sukeldamos vaikams psichologinę priklausomybę ir iš to kylančias “sunkaus” auklėjimo, vaikų netinkamo elgesio problemas. Norėdami atitraukti vaikus nuo neretai žalojantį poveikį darančių užsiėmimų, turime pasiūlyti jiems kitą - įdomią ir tuo pačiu naudingą - veiklą. Seminaro metu sužinosite, kaip vaikus įtraukti į prasmingą, kūrybinį mąstymą skatinančią veiklą, susijusią su smulkiosios motorikos lavinimu.

Kodėl taip svarbu lavinti vaikų smulkiosios motorikos gebėjimus? Pagal rankos smulkiosios motorikos išsivystymą sprendžiamas vaiko pasiruošimas mokyklai. Vaikams su gerai išvystytais smulkiosios motorikos gebėjimais geriau sekasi logiškai mąstyti, samprotauti, jie turi geresnę atmintį, ilgiau išlaiko dėmesį bei greičiau išmoksta kalbėti. Taip yra dėl to, kad žmogaus smegenyse esantys centrai, atsakingi už kalbą ir pirštų judėjimą, yra arti vienas kito. Lavinant smulkiąją motoriką aktyvinamos smegenų zonos, atsakingos už kalbą, todėl sparčiau vystosi vaiko gebėjimas kalbėti.

Smulkiosios motorikos lavinimas taip pat gerina vaikų judesių koordinaciją, vaizdinę, regimąją ir judėjimo atmintį. Rankos pirštukai tampa lankstesni, gerėja abiejų rankų judesių koordinacija. Tai padeda ugdyti vaiko savarankiškumą, palengvina mokymosi procesą, spartina rašymo įgūdžių formavimąsi, didina vaiko pasitikėjimą savimi.

 Seminaro temos:

- vaikų smulkiosios motorikos vystymosi ypatumai;

- smulkiąją motoriką lavinantys žaidimai;

- pirštukų jogos pratimai;

- smulkiosios motorikos lavinimo metodai ir priemonės (audiniai, plastilinas, putplastis, kreidelės, smėlis, siūlai,vielos, makaronai, dažai, popierius).

Seminaro metu vyks praktiniai užsiėmimai – žaisime, mokysimės pratimų, išbandysime daug kūrybinės, produktyvios veiklos metodų.

 

„Piešimas spalvotu smėliu."


Smėlis– tai puiki priemonė, tinkamos vaikų nuo 1,5 – 2 metų bei suaugusiųjų užsiėmimams. Užsiėmimai su šiomis priemonėmis daro neabejotiną terapinį poveikį – ramina, leidžia pasinerti į magišką, užburiantį procesą, nuo kurio sunku atsitraukti. Net hiperaktyvūs vaikai sugeba šiame procese ramiai išbūti 20 – 25 min. Užsiėmimų metu lavinamas vaikų kūrybiškumas, fantazija, dėmesio koncentracija, kruopštumas, smulkioji motorika, patiriamas “Čia ir dabar” buvimo džiaugsmas.

Šio seminaro metu Jūs sužinosite, kaip kurti paveikslus iš spalvoto smėlio ir druskos, sužinosite, kaip pasigaminti eskizus smėlio paveikslams, išmoksite dažyti druską. Sužinosite, kaip kūrybiškai panaudoti smėlį ir druską užsiėmimuose su vaikais bei mokysitės sukurti terapinę kūrybinio proceso atmosferą.

Užsiėmimo metu patys pasinersite į smagų kūrybinį procesą – išbandysite 5 skirtingas piešimo smėliu ir druska technikas, pasigaminsite paveiksliukus ir kitus originalius darbelius iš spalvoto smėlio ir druskos. Šie darbeliai puikiai tiks papuošti namus.

 

Seminarų vieta: Laisvės pr. 77D-65, Vilnius. Kurybinės dirbtuvės „Laiptai“.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų, kitų apmokėjimo būdų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 

 Seminaras:

„Pasakų terapijos metodai vaikų skaitymo skatinimo procese“
Dalyvių skaičius seminare yra ribotas.

 

Seminaro Vilniuje datos:

2020.03.07d. Nuo 10.30 iki 13.00 val.

 

Bilieto kaina 1 dalyviui: 22 Eurai; bilieto kaina 2 dalyviams- 37 Eurai. Dėmesio!

 

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt/event/seminaras-pasaku-terapijos-metodai-vaiku-skaitymo-skatinimo-procese

 

Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės. Payseros sistemoje, perkant bilietus, galima įšrašyti sąskaitą-faktūrą. Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Seminaras tinka žmonėms, auginantiems ar dirbantiems su vaikais, kurių amžius nuo 2 iki 10 metų.

Kaip nuo mažens sudominti vaikus knygomis bei paskatinti juos skaityti? Atsakyti į šiuos klausimus padės seminaro metu pateikti pasakų terapijos principai ir metodai.

 

Seminaro temos:

 

Suaugusiojo vaidmuo formuojant vaiko susidomėjimą knygų skaitymu;

Skaitymo svarba ugdant vaiko emocinį intelektą;

Kaip valdyti nuotykius knygose taip pat kaip kompiuteriniuose žaidimuose;

Savo kūrinio sukūrimas ir aptarimas;

Kitų autorių kūrinių aptarimas kaip skaitymo skatinimo, kūrybiškumo lavinimo priemonė;

Metodai greitam skaitymui;

Pasakų terapijos principai;

Pasakų kūrimo ir aptarimo metodai;

Vladimiro Propo kortos – pasakų konstruktorius, mokantis vaiką atsiminti istorijos ar pasakos siužetą, atpasakoti tai, ką perskaitė ar išklausė.

 

Seminare bus pateikta ne tik teorija, bet ir praktinės užduotys. Kiekvienas dalyvis gaus Propo kortų komplektą, seminaro skaidres bei seminare aptartų metodų taikymo taisykles.

 

Seminaro vieta: Laisvės pr. 77D-65, Vilnius. Kurybinės dirbtuvės „Laiptai“.

 


Vebinaro įrašas:

“Vaikų pagyrimų poveikis elgesio, savivertės formavimuisi “.

 
Vebinaro įrašo trukmė 1val.00min.

Bilietas 1 prisijungimui - 13 eurų (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą). Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Dėmesio! iki balandžio 10d. 15%nuolaidos kodas Velykos :)

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.04.11d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.04.18d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.


Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiku-pagyrimu-poveikis-elgesio-savivertes-formavimuisi


Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.


Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius nuo 2 iki 10 metų amžiaus.

 

„Tėvai mane myli, bet aš jiems nepatinku“

(vaiko citata iš konsultacijos su psichologe.

Knyga „Kaip užauginti žmogų“ Aušra Kurienė)

 

Taip, kaip vaikas žiūrės į pasaulį – priklauso nuo to, ką jis žino apie save.

Kol vaikas subręsta savarankiškai analizuoti (o toks gebėjimas pasireškia link 5 metų ir pilnai susiformuoja iki 25 metų) – jam kaupiasi informacija apie save iš reikšmingų suaugusiųjų (šeimos narių, auklėtojų, mokytojų, trenerių ir pan.). Pastarieji jam yra kaip veidrodis – atspindi tai, koks jis. Tas atspindis vaikui – savęs pačio vaizdas.

Seminare mokysimės ir praktikuosimės girti, palaikyti, nuraminti vaikus, formuojant jiems pasitikinčio savimi, atsparų stresams, sėkmingo žmogaus vaizdą.

„O man šį seminarą norisi pavadinti „pagyrimų dirbtuvėmis“,

nes turėsime daug „instrumentų“, su kuriais „kursime“ tinkamus pagyrimus.“

(seminaro autorė, lektorė, psichologė – Viktorija Grigorjeva).

 

Seminaro temos (instrumentai pagyrimų kūrimui):

- formuojantys, tušti, pavojingi pagyrimai;

- pagyrimų poveikis elgesiui (ką akcentuoti: reikalingus įgūdžius ar esamus trūkumus?),

- pagyrimo poveikis savivertei (savivertės rūšys; iš ko susidaro adekvati savivertė ir kaip „veikia“ ateitį?),

- pagyrimo poveikis motyvacijai (ką akcentuoti: gebėjimus, rezultatą, pastangas?),

- pagyrimo poveikis santykiams su svarbiais suaugusiais vaiko gyvenime (tėvais, mokytojais, auklėtojais ir pan.);

- nuraminimo rūšys;

- pagrindinės užduotys, nuraminant ir palaikant vaiką;

- pagyrimo frazių formavimas (kas turi atsispindėti frazėje? Frazės kreipimasis „nuo“ ar „į“?);

- pagyrimų amžiaus skirtumai (pagyrimai moka augti, kaip ir vaikai?).

- praktinių užsiėmimų kompleksas „Pradėk nuo savęs“ (žaidimų terapijos metodai suaugusiems, tad pasiruoškite žaisti).

 

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


Dviejų dalių vebinaras:

"Vaikų kalbėjimo ir skaitymo skatinimo metodai. Pasakų terapijos metodai."

 

 

Prisijungimo bilieto kaina:

Vebinaras I dalis arba II dalis - 15 Eurų.

 Vebinaras I + II dalys – 25 Eurai.

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“.

Dėmesio! iki balandžio 10d. 15%nuolaidos kodas Velykos :)

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.04.14d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas)

2020.04.21d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas)

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu su lektorėmis ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“ (Neringa: info@ugdymostudija.lt; Viktorija: spdirbtuves@gmail.com).


Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/seminaras-kalbejimo-ir-skaitymo-skatinimo-metodai-pasaku-terapijos-metodai-e435

 

Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Dviejų dalių seminaras tinka žmonėms, auginantiems ar dirbantiems su vaikais, kurių amžius nuo kūdikystės iki 10 metų.

 

Vebinare patirtimi ir žiniomis dalinsis dvi lektorės:

 

Neringa Kaminskienė (I Dalis) – logopedė, specialioji pedagogė, individualaus ugdymo mokytoja, švietimo pagalbos specialistė, dviejų vaikų mama, ugdymo studijos „Pieva“ Vilniuje įkūrėja, turinti 14 metų praktinės patirties su įvairaus amžiaus, įvairios raidos bei įvairių gebėjimų vaikais.

Viktorija Grigorjeva (II Dalis) - psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, 9 metus vedanti dailės saviraiškos užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų su vaikais konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

 

I dalis: „Vaikų kalbėjimo skatinimo metodai“.

Vebinaro trukmė 1val.20min.

 Aptarsime kalbos ypatumus nuo kūdikystės iki sklandžios kalbos. Logopedė pasidalins praktiniais patarimais, kaip tėveliai patys gali paskatinti vaikučių kalbos raidą, kokių bendravimo klaidų nedaryti, kaip lavinti smulkiąją motoriką, kaip elgtis, jei jaučiamas nerimas dėl vaikučio nepakankamos kalbos arba nekalbėjimo.

 

II dalis: „Vaikų skaitymo skatinimo metodai. Pasakų terapijos metodai“.

Vebinaro trukmė apie 2 val.

Susipažinsime su pasakų terapijos metodais vaikų skaitymo ir kalbos skatinimo procese. Kaip nuo mažens sudominti vaikus knygomis bei paskatinti juos skaityti? Lektorė palies šias temas:suaugusiojo vaidmuo formuojant vaiko susidomėjimą knygų skaitymu; skaitymo svarba ugdant vaiko emocinį intelektą; kaip valdyti nuotykius knygose ir kompiuteriniuose žaidimuose; savo kūrinio sukūrimas ir aptarimas. Kitų autorių kūrinių aptarimas kaip skaitymo skatinimo, kūrybi&a

© Permainų vėjas