LT / RU
Vebinaro įrašas:

"NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS:

kaip nuo jų apsaugoti vaikus"


Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų.

Perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą. Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Iki 2020.06.11d. 15% nuolaidos kodas - VASARA

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/seminaras-neigiamos-suaugusiojo-emocijos-kaip-nuo-ju-apsaugoti-vaikus-f8f3

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.06.13d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.29d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems žmonėms, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.

Vaiko ugdymas ir auklėjimas – nelengvas, daug kantrybės ir išminties reikalaujantis darbas. Esant intensyviam gyvenimo tempui, norisi viską suspėti ir atlikti kaip įmanoma geriau. Patiriamas nuolatinis stresas sukelia daugybę neigiamų emocijų, kurias nejučia išliejame auklėdami vaikus. O vaikai – lyg lakmuso popierėliai, sugeria visas mūsų neigiamas emocijas ir patys pradeda elgtis netinkamai. Norėdami išauginti gerus, socialius vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.

Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti emocijas, nerėkti ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?

Seminaro tikslas - ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.

Seminaro temos:

1. Emocinio pasaulio prigimtis (kas yra emocijos, kam jos duotos? Kodėl svarbu suprasti emocijas? Jausmų nuslopinimas).

2. Tinkamas patiriamų emocijų priėmimas (kaip sąmoningai priimti emocijas? Kaip dirbti su savo emocijomis? Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius?)

3. Žinios apie emocijų valdymą (pagrindiniai sveikatos principai; negatyvios energijos iškrovimo būdai; baziniai žmogaus poreikiai).

4. Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.

5. Kaip nešaukti ant vaikų? Kodėl rėkimas neefektyvus? Kokios žinios padeda susilaikyti nuo netinkamo elgesio? Praktiniai užsiėmimai.

6. Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti? Praktiniai užsiėmimai.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų, kitų apmokėjimo būdų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 

Dviejų dalių vebinaro įrašas:

„Vaiko adaptacija darželyje. Tėvų – pedagogų bendradarbiavimo gerinimas.“

 

Dviejų dalių vebinaras skirtas tėveliams, kurie ruošiasi vaiką leisti į darželį ar susiduria su sunkia vaiko adaptacija, kurių vaikai dažnai serga ir adaptacijos procesas yra užsitęsęs, taip pat tiems, kurių vaikai pakeitė ar ruošiasi keisti darželį. Aktualu tiek tėveliams, tiek pedagogams, norintiems pagerinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

Prisijungimo bilieto kaina:

Vebinaras I dalis arba II dalis - 15 Eurų.

Vebinaras I + II dalys – 25 Eurai.

Į kainą įskaičiuota dalomoji medžiaga, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“.

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos (pasirinkite Jums tinkamesnę):

2020.05.28d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas nuo atsiuntimo);

2020.06.06d. 10.30 – 11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas nuo atsiuntimo).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą (arba nuorodas, jei domina abi dalys) į video medžiagą.

Bilietus pirkti:https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/dvieju-daliu-vebinaro-irasas-vaiko-adaptacija-darzelyje-tevu-pedagogu-bendradarbiavimo-gerinimas-c061

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu su lektorėmis:

Viktorija Grigorjeva (Idalis) - psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ - emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, 9 metus vedanti dailės saviraiškos užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Šeimų su vaikais konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.spdirbtuves@gmail.com

Neringa Kaminskienė (II dalis) – švietimo pagalbos specialistė, pagalbos vaikui grupės kooridnatorė, dviejų vaikų mama, ugdymo studijos „Pieva“ Vilniuje įkūrėja, turinti 15 metų praktinės patirties su įvairaus amžiaus, įvairios raidos bei įvairių gebėjimų vaikais tiek ikimokyklinio, tiek mokyklinio ugdymo įstaigose, teikiant ir mokymosi pagalbą vaikui, ir konsultuojant tėvus.neringa.kaminskiene@gmail.com

I dalis: „Vaiko adaptacija darželyje.“ Vebinaro trukmė – 80 min

Vebinaro temos: Kas yra adaptacija? Adaptacijos darželyje dalyviai: vaikas, tėvai, pedagogas. Nuo ko pradėti adaptacijos procesą? Kaip pratinti vaiką prie darželio? Adekvačios reakcijos į naujus gyvenimo pokyčius formavimas. Ikimokyklinio ugdymo pedagogo vaidmuo adaptacijos procese. Tėvų lūkesčiai ir vaidmuo adaptacijos metu. Kaip reikėtų elgtis namuose ir darželyje, kad adaptacija vyktų greičiau ir be psichologinių traumų? Žaidimai, padedantys greičiau adaptuotis darželyje. Apie pagrindines vaiko baimes adaptacijos laikotarpiu, panaudojus terapinę spalvinimo ir skaitymo knygelę „Visa tiesa apie darželį“ ir kitus įveikimo būdus. Vebinaro metu dalyviai gaus ne tik teorinių žinių, bet ir konkrečių namų darbų, praktinių užduočių adaptacijos procesui palengvinti. Dovana- žaidimo „Aš ir darželis“ pristatymas (trukmė 20min.).

II dalis: „Tėvų – pedagogų bendradarbiavimo gerinimas.“.Vebinaro trukmė - 60min.

Vebinaras tinka tiek tėveliams, leidžiantiems vaikus į darželį, tiek į mokyklą, taip pat visų tipų ugdymo įstaigų pedagogams.

Aptariama, kaip tėvams sėkmingai kalbėti, kad pedagogas girdėtų ir kaip pedagogams kalbėti, kad tėvai išgirstų. Grįžtamojo ryšio svarba. Konfliktų/probleminių situacijų sprendimo būdai. Klaidos, daromos pokalbiuose su tėvais/pedagogais. Tėvų įtraukimo į ugdymo proceso poreikis. Kada reikalinga pagalba.

 Informacija dėl vebinaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 VEBINARO ĮRAŠAS:

„Žaidimų terapija: prasmingi žaidimai vaikams"
Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą). Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Iki 2020.06.11d. 15% nuolaidos kodas - VASARA

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.05.30d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.14d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.28d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-zaidimu-terapija-prasmingi-zaidimai-vaikams

Payseros sistemoje, perkant bilietus, galima įšrašyti sąskaitą-faktūrą. Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius iki 9 metų.

Vebinaro metu susipažinsite su: - žaidimų nauda ir funkcijomis; - prasmingų žaidimų taisyklėmis; - žaisliukų kalba; - žaidimais be žaisliukų; - žaidimų specialisto funkcija; - žaidimų terapija; -vaikų šaudymo, karo žaidimai: kaip žaisti kartu?; - žaidimų terapijos metodais; - žaidimų kūrimo metodais; - stalo žaidimų kūryba.

Praktinės vebinaro dalies metu žaisime žaidimus, padedančius adaptuotis darželyje, mokykloje ar kitoje socialinėje aplinkoje, atsipalaidavimo, komandinius, atmintį ir dėmesį, gebėjimą susikaupti, mokytis bei kurti lavinančius žaidimus. Kursime stalo žaidimus.

Spartus šiuolaikinio gyvenimo tempas lemia tai, kad vis rečiau žaidžiame su vaikais. Tačiau turime žinoti, kad žaidimas vaikui – svarbiausia jo gyvenimo dalis. Žaidimo pagalba galime padėti vaikui išspręsti daugybę problemų: žaisdami „socialinius“ žaidimus, padedame vaikui lengviau apsiprasti nepažįstamoje socialinėje aplinkoje su kitomis, nei jie įpratę, taisyklėmis, „apsipratimo“ žaidimai padeda vaikui lengviau apsiprasti darželyje, mokykloje, naujoje gyvenamoje vietoje, „komandiniai“ žaidimai padeda vaikui pasijusti komandos dalimi ir lengviau rasti bendrą kalbą su savo bendraamžiais. Žaidimų pagalba lavinama vaiko atmintis ir dėmesys, gebėjimas susikaupti, rašyti, skaičiuoti, piešti ir kurti.

Žaidimas vaikui reiškia tą patį, ką suaugusiajam kalba. Kai nemoka kažko pasakyti, vaikas į pagalbą pasikviečia žaisliukus – žaisdamas jis kalba, bendrauja su savimi ir aplinkiniu pasauliu, perteikia savo jausmus ir patirtį. Kuo daugiau vaikas žaidžia, tuo geriau jis susitvarko su savo emocijomis, atgauna vidinę harmoniją, mažiau pasireiškia pykčio, agresijos protrūkiai, vaikų konfliktai. Mūsų, suaugusiųjų, tikslas – išmokti žaisti su vaikais, suprasti jų žaidimų kalbą ir tapti svarbia vaiko vidinio pasaulio dalimi. Žaidimo pagalba yra koreguojamas vaiko elgesys. Žaisdami kartu su vaikais, mes vienareikšmiškai stipriname emocinį ryšį su jais: vaikui smagu, kai mama žaidžia su mašinytėmis arba tėtis skalbia lėlių rūbelius. Žaidimo pagalba lavinamas vaikų emocinis intelektas.

Informacija dėl vebinaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


Vebinaro įrašas:

„Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai“

 
Vebinaro įrašo trukmė apie 1val.30min.

Bilietas 1 prisijungimui - 15 eurų (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą).

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Iki 2020.06.11d. 15% nuolaidos kodas - VASARA

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.05.30d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.11d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.25d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiko-agresija-priezastys-prevencijos-ir-korekcijos-metodai

Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Vebinaro teorinės dalies temos apie vaikus nuo 2 iki 8 metų:

Kas yra agresija? Agresijos rūšys. Vaikų konfliktai. Agresijos požymiai. Vaiko agresijos priežastys. Kaip elgtis su agresyviu vaiku? Kaip koreguoti agresyvų vaiko elgesį? “Agresyvūs” žaidimai: kam, kada ir kaip? Nuo įtampos iki agresijos - vienas žingsnis. Žaidimų terapija pykčio prevencijai. Vaikų kandžiojimosi priežastys. Kaip formuoti vaikui saugumo įgūdžius. Emocijų ir savikontrolės abėcėlė. Darbas su jausmais. Konstruktyvių bendravimo įgūdžių formavimas, kritikos, pralaimėjimo priėmimas.

Vebinaro praktinės dalies metu žaisime įtampą ir pyktį mažinančius žaidimus, mokysimės kontroliuoti savo ir vaikų neigiamas emocijas.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 


Vebinaro įrašas:

“Vaikų pagyrimų poveikis elgesio, savivertės formavimuisi “.

 
Vebinaro įrašo trukmė 1val.00min.

Bilietas 1 prisijungimui - 13 eurų (perkant bilietą būtina nurodyti el.paštą, kuriuo bus išsiusta prisijungimo nuorodą). Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“ (konsultacijos prisijungimo informacija vebinaro įraše).

Iki 2020.06.11d. 15% nuolaidos kodas - VASARA

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.05.30d. 10.30-11.30val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.12d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas);

2020.06.26d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Aktyvios nuorodos laikotarpiu galite susisiekti el.paštu spdirbtuves@gmail.com ir sutarti laiką individualiai 15min.sesijai „seminaro temos klausimai-atsakymai“.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaro-irasas-vaiku-pagyrimu-poveikis-elgesio-savivertes-formavimuisi

Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Vebinaras skirtas vaikų ugdymo specialistams ir tėvams, auginantiems vaikučius nuo 2 iki 10 metų amžiaus.

 „Tėvai mane myli, bet aš jiems nepatinku“ (vaiko citata iš konsultacijos su psichologe. Knyga „Kaip užauginti žmogų“ Aušra Kurienė).

Taip, kaip vaikas žiūrės į pasaulį – priklauso nuo to, ką jis žino apie save.

Kol vaikas subręsta savarankiškai analizuoti (o toks gebėjimas pasireškia link 5 metų ir pilnai susiformuoja iki 25 metų) – jam kaupiasi informacija apie save iš reikšmingų suaugusiųjų (šeimos narių, auklėtojų, mokytojų, trenerių ir pan.). Pastarieji jam yra kaip veidrodis – atspindi tai, koks jis. Tas atspindis vaikui – savęs pačio vaizdas.

Seminare mokysimės ir praktikuosimės girti, palaikyti, nuraminti vaikus, formuojant jiems pasitikinčio savimi, atsparų stresams, sėkmingo žmogaus vaizdą.

„O man šį seminarą norisi pavadinti „pagyrimų dirbtuvėmis“, nes turėsime daug „instrumentų“, su kuriais „kursime“ tinkamus pagyrimus.“ (seminaro autorė, lektorė, psichologė – Viktorija Grigorjeva).

 Seminaro temos (instrumentai pagyrimų kūrimui):

formuojantys, tušti, pavojingi pagyrimai; pagyrimų poveikis elgesiui (ką akcentuoti: reikalingus įgūdžius ar esamus trūkumus?); pagyrimo poveikis savivertei (savivertės rūšys; iš ko susidaro adekvati savivertė ir kaip „veikia“ ateitį?); pagyrimo poveikis motyvacijai (ką akcentuoti: gebėjimus, rezultatą, pastangas?);  pagyrimo poveikis santykiams su svarbiais suaugusiais vaiko gyvenime (tėvais, mokytojais, auklėtojais ir pan.);nuraminimo rūšys; pagrindinės užduotys, nuraminant ir palaikant vaiką; pagyrimo frazių formavimas (kas turi atsispindėti frazėje? Frazės kreipimasis „nuo“ ar „į“?);pagyrimų amžiaus skirtumai (pagyrimai moka augti, kaip ir vaikai?); praktinių užsiėmimų kompleksas „Pradėk nuo savęs“ (žaidimų terapijos metodai suaugusiems, tad pasiruoškite žaisti).

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

 Vebinaras:

" Pasakų terapijos metodai vaikų skaitymo skatinimo procese."

 

 

 

Vebinaras tinka žmonėms, auginantiems ar dirbantiems su vaikais, kurių amžius nuo 2 iki 10 metų.

Kaip nuo mažens sudominti vaikus knygomis bei paskatinti juos skaityti? Atsakyti į šiuos klausimus padės vebinaro metu pateikti pasakų terapijos principai ir metodai.

Vebinaro trukmė – 2 val.

Prisijungimo bilieto kaina: 17 Eurų.

Iki 2020.06.11d. 15% nuolaidos kodas - VASARA

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės, 15min individuali konsultacija „klausimai-atsakymai seminaro temai aptarti, pasitikslinti“.

Vebinaro nuorodos išsiuntimo datos:

2020.06.09d. 10.30-11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7dienas);

2020.06.30d. 10.30 - 11.30 val. (nuoroda bus aktyvi 7 dienas).

Įsigiję bilietą, gausite aktyvią nuorodą į video medžiagą.

Bilietus pirkti: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/vebinaras-pasaku-terapijos-metodai-vaiku-skaitymo-skatinimo-procese

 Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Vebinaro temos:

Suaugusiojo vaidmuo formuojant vaiko susidomėjimą knygų skaitymu;

Skaitymo svarba ugdant vaiko emocinį intelektą;

Kaip valdyti nuotykius knygose taip pat kaip kompiuteriniuose žaidimuose;

Savo kūrinio sukūrimas ir aptarimas;

Kitų autorių kūrinių aptarimas kaip skaitymo skatinimo, kūrybiškumo lavinimo priemonė;

Metodai greitam skaitymui;

Pasakų terapijos principai;

Pasakų kūrimo ir aptarimo metodai;

Vladimiro Propo kortos – pasakų konstruktorius, mokantis vaiką atsiminti istorijos ar pasakos siužetą, atpasakoti tai, ką perskaitė ar išklausė.

 Vebinare bus pateikta ne tik teorija, bet ir praktinės užduotys. Kiekvienas dalyvis gaus Propo kortų komplektą, vebinaro skaidres bei vebinare aptartų metodų taikymo taisykles.

 

 

 

 

 

© Permainų vėjas